| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

29.4.2008 9:51:52 jalinka

Re: ..............................

Teda Dipsi, ten váš dům musí být nádherný! U nás je všechno takové obyčejné - ale je fakt, že my nejsme žádní budovatelé hnízda - hodně jezdíme na hory, v zimě i v létě a spíš děláme věci co nejjednodušeji, nejlaciněji a aby byly co nejvíce bezúdržbové. Mně se krásné domy a zahrady líbí, ale asi bych to nedokázala udržovat, bylo by mi líto času, jsem hodně rozlítaná a mám spoustu zájmů. Tak se holt musím spokojit s tím, že se natáhnu do trávy a koukám do nebe, okrasnou zahradu si nejspíš nechám na důchod. I když taky miluju hrabání v hlíně. Nebo si časem někde udělám/nechám udělat aspoň kousíček. Jinak my těch metrů máme ještě více než dvakrát tolik, co vy:-((

Hlásím se k tobě a od pondělí najíždím na tvrdší režim. Kila shozené nemocí jsou zpět ještě s nějakým bonusem a teď mám velkou motivaci - máme sraz se skautským oddílem po 20 letech! Budou tam moje první lásky a spoustu lidí, co jsem roky neviděla, tak bych se tam chtěla cítit dobře a líbit se ~j~ Ještě dnes přijdou na véču známí - to bude velké jídlo plus dort plus nějaké vínko... a o víkendu jedem na hory, na poslední lyže, to si ani žádnou dietu neplánuju, stejně bych nedodržela. Ale pondělí bude můj den!!!

Holky, kde jste kdo????? Je krásně, tak každý lítá venku a nemá na počítač čas, že?? Každopádně všechny, co sem aspoň nakouknou zdravím. Já pořád "píšu" tu svou práci, tak sedím u notebooku pár hodin denně,ale vůbec mi to nejde, je to blééééé. Claire mě varovala, že je to těžké, a já jí nevěřila:-(

Kami, díky za mejla. Taky se na tebe těším a ukaž se tady, napiš aspoň řádeček!!!!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
.............................. Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 28.4.2008 11:3
*Re: .............................. Dipsina 28.4.2008 17:0
**Re: .............................. jalinka 28.4.2008 17:54
***Re: .............................. Dipsina 29.4.2008 9:29
****Re: ............................... jalinka 29.4.2008 9:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.