| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : duben 2005

29.4.2008 7:48:50 Gabcik+Žofka/02+Amálka/05

...

Ahoj holky,

tak koukam, ze do školek od zaři pošupajdí docela dost nováčků :) z řad Dubnátek ... Máco, držim palce, at taky upíchneš Šímu nekam ...

švagrová ted řeší bydlení a padl navrh, že v Holubicich u Přílep prodavají nejaký byty ve vilodomech - je to satelit - nejsi ty tam nekde odtamtud ????

Nakonec jsme ji to vymluvili - jednak nemaj auto a druhak ta cena k 3mil za 70m ctverečních za 3plusKK je taky PRDA :( .... no, furt je lákáme na Kladno, ale nechtějí. Švagrová čeká své první dítko v listopadu.

Jinak se musím pochlubit - v sobotu jsme se vrátili po týdnu z dovči - jeli jsme já a manžel do Holandska, kde má muž svou druhou ségru provdanou. Udelali jsme si vylet do Amsterdamu, do Utrechtu, jela jsem po 18letech na kole !!!!! (neuveritelny co ? to jsem padavka) ... strasně se mi to na kole líbilo, že jsme pak ujeli 2Okm (ja pak večer necítila zadek a nohy - holt trenink 18let chybí :)))
a v tom Holandsku se to muselo prubnout - neb to uplně vyzývalo to kolo zkusit - mají tam všade cyklostezky a na silnicich jsou řidiči VELMI ale VELMI ohleduplní - holt jsou na cyklisty zvyklý. Tak to bylo strašně fajn. Naši měli prvně holky - což se taky zprvu báli, jak to dopadne, ale dopadlo vše nad očekávání dobře, Žofka si knourla, ne že ne, Amča byla daleko víc v pohodě. Tak snad se blýskne na časy a vezmou si holky někdy i na víkend - aby jsme třeba mohli vymalovat holkám pokojíček nebo si zajet na nejaky festiválek nebo co já vím :) S mužem jsme přijeli příjemně osvěženi a bylo to hlavně pro mě oddychový, že jsem nemusela obletovat ty dvě treperendy :)

Jinak se chystáme v květnu s dalšíma 8rodinama a dětma od 18mes (nejmladší učastnice) pak deti od 3let do 6let na vodu - pojedeme Sázavu od Týnce do Pikovic. Jen na jeden den - zkusmo, jak na to budou děcka reagovat :) Snad počasí dovolí a podaří se i nejaký vandřík jako vloni (jsme jeli s jednou rodinou s dětma stejně starejma jako jsou naše holky) a v červnu/červenci budu mít s holkama na 3týdny tu ozdravovnu ve Špindlu, tak už jen to počasí, aby bylo a budeme mit snad čupr léto.

Včera jsem v návalu jara a teplíčka zakoupila petunie a dala je do truhlíku za okno - doufam, že mi ještě neumrznou :( ... že to ohlídám.

Tak se jdu vrhnot na žehlení, mam tu tři pračky
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
... Gabcik+Žofka/02+Amálka/05 29.4.2008 7:48
*Re: ... Máca 29.4.2008 9:37
*Re: ... ivaxx 29.4.2008 13:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.