| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Zamilovaná do jiného muže

29.4.2008 0:01:51 smila

těhotenství a milenka

slzo ptala ses na snášení těhotenství a mileneckého poměru současně. Jak ses na to zeptala tak se mi hned sevřel žaludek. Zažila jsem to asi před rokem a půl s mým m. Hmm řeknu bylo to nic moc první reakce byla rozchod totální šok když mi řekl, že jeho manž je těhotná nevěřila jsem vlstním uším...později ještě víc když řekl, že chce být stále se mnou. Paradoxně náš vztah byl neitenzivnější v době před a po porodu. Snažila jsem se na to nemyslet a on o tom mluvil co nejmíň. Byl na me totálně nalepenej během toho těhotenství a i pak. Mimčo nechtěl. Samozřejmě, protože je to hodně zodpovědný otec starost o dítě zvítězila. No asi sem blázen ale ja pak tu holčičku co se jim narodila učila chodit.No je jí už rok a půl, je zdravá rodina jim funguje, to že se miloval jinde to nijak nepoškodilo. To spíš já nad tím tady uvažuju.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
těhotenství a milenka smila 29.4.2008 0:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.