| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Děti srdíčkáři

28.4.2008 21:03:16 pethsi

Re: Zas marod

Kruciš holky..to je fičák :-D
My jsme dneska ten den celý procajdali a dostala jsem se sem až te´d.
Soni děkuju za otočení obou 3ušinků ;)
BUBLINO...můžeš zyrtek!!!! Mám to odkonzultováno s alergoložkou..dokonce až 4ks denně...taky kojím :-)
Marti a Filípku držte se!!!posíláme milion ~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~určo všecko dobře dopadne..budeme moc držet R^
Vítáme nováčky a moc proím o změnu obrázku..já už mám pod tím srdíčkem "zajetou" mysty a jsem z toho zmatená..pěkně prosím smutně koukám ;)A jinak neboj neboj jak psala tuším Míša,když už jste ušli takovou cestu tak te´d už to bude ok..v Motole jste v těch nejlepších tlapkách :-);)
Mysty mi se to taky poslední dobou v noci mele v hlavě..taky mám takové "hnusáky" sny...ale asi je to vyčepáním a možná nervozitou a jarní unavou...to bude dobrý uvidíš.
Míšo ty babo jedna ..dyk to s tebou flákne ,když nebudeš spát....:(
Jo a holky..musím se pochlubit...starší Šuša dneska udělal přijímačky na školu...byly to jen pitomé talentovky..pár tonů a vyťukání rytmu,ale tak mě to potěšilo :-)Jsem byla fakt hrdá ....:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Zas marod Míša Bos. 28.4.2008 20:24
*Re: Zas marod pethsi 28.4.2008 21:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.