| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky látkové

28.4.2008 20:46:07 Michaela +2

čistka v arzenálu II

Prodáváme
2 ks Ultrafit Bifroté - 200 Kč/kus - ve skvělém stavu, sucháče hezky drží. S vkládačkami
1 ks Organic BL - velikost L - lehce zapraná došeda ;(( ale moc jsme ji nepoužívali, nesedla nám - 120 Kč, s vkládačkou
2 ks BL color (flanel) - žlutá a modrá kostka - už jsou nám fest v dobrém stavu - 100 Kč/kus s vkládačkami
1 ks - Motherease froté - bílá plenka bez vkládačky, tvarem a typem jako One size froté - 100 Kč (koupené na MMB, jsou jako nové)
1 ks - One Size Super - 230 Kč - jsou na lemu dva tmavší flíčky - zabarvily se mi někde v prádle nejdou vyprat :( ale jinak v dobrém stavu! S vkládačkou
5 ks - UltraFit Froté (Soft) - už jetější, koupené z druhé ruky, my je máme doma 2 měsíce - 150 Kč/kus
1 ks - Totswrap velikost 2 - modré s hvězdičkama - máme doma už půl roku ale použité tak 4x v nouzi, stále nám jsou děsně veliké :-D - 250 Kč

V případě víc kusů platím poštovné já!
Pšte mi prosím na maila ;)
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
čistka v arzenálu II Michaela +2 28.4.2008 20:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.