| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Děti srdíčkáři

28.4.2008 20:24:22 Míša Bos.

Zas marod

Všem hezký večer. Já totálně vyčerpaná sedám k počítači. Po noční jsem doma nespala, lítala jsem všude možně, do toho s Markem na rehabilitaci, pro Ondru do školky a pak rychle ven, protože bylo opravdu nádherně. Teď je konečně všechno v posteli, spí to a já mám klid. Teda na chvíli. Jdu na 2. noční. Ach jo.

Týden jsme bojovali s Márou bez atb, měl ve výtěrech streptokoka pneumokoka, už se mizdál dobrý a dnes mi volala dr., že musíme přijít, při kontrolních výtěrech se hodnoty vůbec nezměnily a hned dostal atb - Ospen. Ten mu moc nejede, tak se opravdu těším, jak po 8 hod. to do něj budu cpát.:( On je konec dubna a Mára má 6. atb. To je hrozný. Ten žaludek mu snad odumře. A to bere ribomunyl a má udělané testy na imunitu a ty jsou ok.
Na rehab. dnes dostal obrovskou pochvalu. Začínají se totiž opravdu projevovat první změny. Jsme z toho strašně ráda. Třeba v kočárku, když je v polosedě, tak se už přitáhne za tu hrazdičku a chvíli se jí drží. Pak sebou řízne zpátky. Ale pro nás je to obrovský úspěch. Začínám věřit, že jednou bude i chodit...:-D

Soni, mám Jané Slalom. Jsem moc spokojená. Už mám od Ondry od Jané i golfky a super. Uznávám, že je to trošku dražší, ale jsou to držáci.

Bublinko, tak se to blíží, co? Bude to dobré, uvidíš. Operace přijde, pak to odejde a bude líp. Vím, teď se mi to mluví, když jsme po, ale prošly jsme si tím všechny. Čekání, čekání a pak to najednou je. Moc vám držíme palce, aby bylo vše rychle a ok. A ať brzo najdete ve schránce kartičkuR^

Mysty - fakt, ty můžeš říkat, že máš holčičku. je krásný...;)

Leni - i když jsi nejásala z fotek, jsou moc hezké. Sofinka je šikovná holčička.
Vůbec všechny děťátka se mi moc líbí, Brambůrka, Bája, Šúša, Tomík, Sofinka, Víteček, Éro a vůbec všichni. Už v tom začínám mít i trošku pořádek a pomalu vím, kdo ke komu patří...:-D:-D:-D

Filípku - ty to určitě zvládneš, mamka taky a už se těším, až se s vámi setkám. Marti, moc držíme palečky a ať to má Fíťa brzy za sebou...R^R^R^~s~
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Zas marod Míša Bos. 28.4.2008 20:24
*Re: Zas marod pethsi 28.4.2008 21:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.