| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2006

28.4.2008 19:29:46 Silvie, Šimon a Šarlota

Krásný nový týden

Ahoj, zdravím po delší době, dělali nám okna, pak se Petr rozhodl, že vytříská všechny zdi a znovu vymaloval celý byt, ale teď to tu hraje barvami, každý pokoj jinak barevný, trošku divočina, ale paráda, Šimon měl opět zánět průdušek, ale už se jen doléčujeme...
Jo a perlička, rostou nám dole šestky, dneska jsem to šla ukázat doktorce, tak mi to taky potvrdila, tak musíme k zubejdě ještě zajít ukázat se, prý to mívají prudce inteligentní děti...haha, Šimon mi místo mami říká GAJA a vše ostatní taky začíná na G, takže nevím, nechala jsem se objednat na foniatrii, ať mi poradí, jak ho rozmluvit.....

Ježi, držím pěstičky, ať je Michaelka po operaci brzo OK, poctivě jsem dočítala, obě jsou holky nádherné a fakt buclinky na dvojčátka
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Krásný nový týden Silvie, Šimon a Šarlota 28.4.2008 19:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.