| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

28.4.2008 17:00:23 Dipsina

Re: ..............................

Ahojda, venku krásně a my jsme doma protože má malá antibiotika.

Milko sukně jsou pěkný, máš na to nožky, já jsem tak tvar jablko, ale nosit bych je nemohla, páč mám šíleně hubený lýtka oproti vrchu,taková párátka. Ikdyž ono se to pod tou sukní schová že? Jenže já jsem kalhoták a v sukni se necítím,ale tobě to fakt sluší , ouplně tě to rozzářilo a tak to má asi být, aby se každý cítil, v tom co nosí, dobře.


Fasáda je hotová, jak by řekla Jalinka, tak to máme ton v tonu, líbí se mi to. Dneska nám v podkroví pokládají lina, tak konečně už je to hotovo.

A dámy od zítřka zase najíždím na cvičení tak doufám že se vás víc přidá !!!!! Brácha mě dovezl ten spining tak budu ještě k tomu denně jezdit.Tý jo ,já včera jela 10 min a myslela jsem že umřu, fyzička totálně v prd...

Kamčo ahoj, už je to lepší???

Zdravím i ostatní holčiny. Jo holky co máte zahrady, nemáte nějaký tip na pěkné zahrady na internetu? Ted nás čeká budování zahrady, kousek už máme, líbí se nám hodně do přírodna, na terase máme podlahu z kamení,schody z kamenů atd.Máme to tu členitý, takže se tu dá vybláznit, jen vědět jak.Ale to hrabání v hlíně mě taky nabíjí, mám ráda jaro.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
.............................. Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 28.4.2008 11:3
*Re: .............................. Dipsina 28.4.2008 17:0
**Re: .............................. jalinka 28.4.2008 17:54
***Re: .............................. Dipsina 29.4.2008 9:29
****Re: ............................... jalinka 29.4.2008 9:51

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.