| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít dospívání

28.4.2008 16:12:33 Mecháček

Re: Rodiče nebo děti?

Klekí to máš tak - některé zcela nevysvětlitelné povahové rysy, či nadání, se dědí třeba ob několik generací...;). Tak si s tím hlavu nelam, jedna věc je 100% jistá, totiž že může-li potomek po nás zdědit něco "méně pro život užitečného", stane se tak a nemá žádný význam, se nad tím nějak pozastavovat. Je potřeba to vzít na vědomí...:-D !!!

Život je přeci krásný i tak a alespoň není šedivý a nudný ~k~.

Mě docela bavilo, ještě v takovém tom dětském období, dopředu tipovat některé jejich "podařené" kroky např. ve škole, jako bych se přitom díval sám na sebe...~j~. Ale fakt je, že to bývá spíše zábava pro tatínky, moje žena z toho nějaké valné potěšení tedy neměla, to musím bohužel přiznat. Chybí jí nejspíš potřebný mužský nadhled a dostatečná dávka černého humoru :-D:-D:-D.

Bohužel, přišlo pak období, kdy došel místy humor i mě ;((, to již ovšem rozhodně nebyla práce "mých" genů, to byli určitě nějací paraziti !!!
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Re: Rodiče nebo děti? Irena + 3 28.4.2008 15:44
*Re: Rodiče nebo děti? Mecháček 28.4.2008 16:12
**Re: Rodiče nebo děti? Jaana2 28.4.2008 19:37
***Re: Rodiče nebo děti? Nea 29.4.2008 7:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.