| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2008

28.4.2008 12:47:17 hujerka,Fanda,Teri,Tomi,Miška

ahojky

holky, přiznám se, že tu od rána jen čtu a nejsem schopna nic napsat. Mám opravdu velké bolesti v zádech a rukou, mám to i oteklé, bolí mě sedět, bolí mě hýbat rukama, česat se nebo se jen napít, prostě běžné věci. Ráno mi obvoďák vzal krev, tak nevím, co tím zamýšlí, ale tohle jsou bohužel důsledky té autonehody. Tak se omlouvám, že nereaguji na to, co se tu probírá, jen sem občas kouknu. Nejsem ani schopná tu sedět a psát, ale pozdravit jsem vás chtěla, aby jste věděly, že na vás a mimíšky s ratolestmi myslím. Zatím pa. Bojím se, jak to budu zvládat, až bude chlap v práci, teď alespoň trochu pomáhá, vaří, umývá malou...ale co bude pak, to nevím. Mějte se hezky a přeju vám co nejmíň starostí a bolístek;((
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
ahojky hujerka,Fanda,Teri,Tomi,Miška 28.4.2008 12:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.