| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zamlklé těhotenství

28.4.2008 10:17:38 Redí + dvě ☼

Ahoj!

Tak já jsem úplně marná! O víkendu jsem se sem nedostala a teď nestačím zírat a gratulovat!!!
Především samozřejmě Katince k narození a rodičům k druhému dítku!!!! :-) ~s~~s~~s~
Taky všem oslavencům, přiznávám, že jsem to prostě nestihla rychle zaregistrovat šecko :o)) tak to beru šmahem!
S dudlíkem jsme my měli "štěstí" s aftou - malou dudlání pobolívalo, tak jsme se dohodli, že ho teda vyhodíme - a potom mi asi 4 noci říkala, že teda dudlík je v popelnici a odvezli ho popeláři..do dneška to na ně huláká z okna nebo u branky, když je načape :o))) Ale jinak to nějak pobrala.. Osky, přeju úspěchy! Asi bude nejlepší nějaké "rozumové" vysvětlení, proč se dudlík odstěhoval..a hlavně vydržet zpočátku ten řev ;)

Evi*, s mobilem průser ~f~ ale radu neznám..tak jen držím palce, ať se jeho resuscitace povede!!
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ahoj! Redí + dvě ☼ 28.4.2008 10:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.