| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nervní matky

28.4.2008 10:01:51 Ivik a kluci 00,03,06

Re: ..

Ahoj holky :-),
moc nestíhám, musím honem vyprat, vyžehlit, do toho jsem se vrhla konečně na uklizení zimních bot a zimního oblečení, přebírám krabici věcí po klukách a uklízím, co už je jim malé.
Do toho Jirka balí, ve středu ráno jedou s bratránkama na pět dní do Bosny chytat ryby, takže na chalupu jedem už zítra večer.

O víkendu bylo krásně :-). Zabruslila jsem si - sice jen před barákem, ale i tak, byli jsme s klukama na rybách.
Měla jsem nějak zatuhlej krk, celý dva dny jsem se cpala práškama, páč mě z toho bolela hlava, tak jsem ani s Adamem nezkoušela kolo. Ale musíme už se do toho obout, dneska jsem potkala známou u školky, její kluk minulej tejden jezdil na kole s kolečkama a dneska už bez koleček :-) a jsou mu tři roky. Tak se nesmíme nechat zahanbit ;-).
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
.. Anakonda +1+35 tt 28.4.2008 9:45
*Re: .. Ivik a kluci 00,03,06 28.4.2008 10:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.