| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2004

27.4.2008 23:06:58 michala+3

Re: Ahoj po dovolené:-))

JARKO v práci Ti daj 20 tis na dovču ?? A když nikam nejedeš tak máš smolíka ???? Jinak Jířa mě včera fakt dostal, že skákal !!!! On odvahu má, ale pak mu docvakne a chce tam jít s mamkou, což tady nešlo :-)))

BOBO ahoj :-)) FOTKY FOTKY FOTKY

DADO kam jedete ????

DOVČA no mě zatím vyhovuje to, co provozujem :-))
ale jasně že bych časem chtěla vidět i Egypt, Řecko a tak .... ale nevím zda se přidá i manža neb ten je antihotelový typ :-))))..ikdyž jeho sen je Kuba, tak to nevím tak asi se stanem nepojede :-)))

ZUZKO můj názor - klídek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
s mluvením :-))))))))))))))))) na 2 letý prohlídce Ti doktorka řekne :-) ... asi bych ho pro klid duše vyzkoušela zda reaguje - dobře slyší ... a jinak bych to neřešila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majda před Vánoci říkal a jen slova a celkem ve srovnání s Jířou málo ... během týden o Vánocích se tak parádně rozkecala !!! A te%d řekne všechno a myslím, že hodně dobře, vůbec nepoužívá dětskou mluvu, atd atd .... dokonce naše sousedka-logopedka mi říkala, že oba dvá Jířa i Majda mluví hodně dobře !!!!! ... ale jak říkám u Majdy to byl fakt týdenní maxi skok !!!

KAACZO tobě přeji ať se Ti líbí v domečku!!! R^R^
ale upřímně já krizi měla dost velkou :-)))) dnes bych už neměnila ani nevím za co :-)))

MACINO hezké :-))))...budu muset někdy místo moře na Moravu !!!

BERBER jj taky mě to při pohledu na Macinu napadlo :-)))) no já viděla macinu i v plavkách takže souhlas roman a 4 děti :-)))))

BOB tyč na kolo já na ní koukala na net ..... Jířa jezdí na malém i velkeém kole a na malé bych měl asi strach ho tam dát, neb mi přijde že to zvedne hodn ě vysoko ??no nevím ..zatím jí nekupujem .... a Ondra je borec !!!!!!!! R^

X faktor já na to koukám a žehlím u toho !!!!!Ruml byl výbornej !!!!!!!!!!!!!! jsme zěvdavá kdo vypadne dnes dle mého krom Davídka to bylo fajn R^

motorky, veteráni co to je ??????? :-))))))


Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ahoj po dovolené:-)) Bóba (Kuba 12/00,Klárka 03/04) 27.4.2008 9:54
*Re: Ahoj po dovolené:-)) Jarka + Karolínka 03/2004 27.4.2008 11:45
**Re: Ahoj po dovolené:-)) Bóba (Kuba 12/00,Klárka 03/04) 27.4.2008 12:52
***Re: Ahoj po dovolené:-)) Dáda + Vojta 6.3.04 27.4.2008 13:12
**Re: Ahoj po dovolené:-)) michala+3 27.4.2008 23:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.