| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zamlklé těhotenství

27.4.2008 22:14:36 Bulik

Kuk

Oskarko, o keších se takový krásně srozumitelný úvod dočteš tady
http://www.cesky-geocaching.com/
Já jsem zatím stále pouze teoretik, gps-ka má dojít zítra, dneska večer jsem zkoušela jednu keš, co máme kousek od baráku, najít bez navigace, ale byly tam mraky lidí, tak se mi nepodařilo být současně nenápadná a dostatečně pátrající. Ale zítra bude moje, to půjdu najisto! :-D

Holky - k dudlíku. Štěpán si cucal paleček (dudlík nikdy neměl) a zbavili jsme se toho víceméně zázrakem ve dvou letech. Takže Cyrilovi jsem vnutila dudlík hned v porodnici, ovšem jakmile mu dudlík vypadne, okamžitě si rve do pusy palec, prsty nebo nejlíp celou ruku, tak fakt nevím. Prostě mám doma žužlouny.

Vlaštovko, fajn, že se cítíš dobře a povedlo se ti odstavit. Přeprání jako základ úspěšného uspávání znám bohužel až moc dobře. U nás fungovalo zalehnout a znehybnit, stačilo, aby dvě minuty nekopal nohama, nemáchal rukama, nenadhazoval zadek a necvakal zubama a okamžitě odpadl.

Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Kuk Bulik 27.4.2008 22:14
*Re: Kuk Hanka+Bára7/05 28.4.2008 7:19
**Re: Kuk Hanka+Bára7/05 28.4.2008 7:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.