| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

.......................................

Lenčo,jsem ráda,že se cítíš trošku líp,ono to sluníčko fakt dělá hodně. Zima je strašně melancholická a člověk jak nemůže ani ven,tak má furt nějaké chmurné myšlenky,přemýšlí nad problémy a ubíjí se tím. Ale když vyleze sluníčko a můžeš jít ven jak píšeš na zahrádku a třeba s malou na douhou procházku,tak je hned líp,že? Já to tak taky pociťuju. Z toho portského si nic nedělej,já si taky před spaním dám třeba skleničku piva nebo vína,pak se mi líp usíná. Né každý den,ale občas jo a teď jak už je pěkně,tak jak jsme venku,tak se většinou stavíme někde na zahrádku na pivu,takže taky hřeším a nejhorší je,že pak jak přijdu domů,tak mám hlad,takže se najím a ta váha prostě dolů nejde.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
....................................... Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 27.4.2008 11:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.