| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

..............................

Ahoj holky,my včera vyrazili na celodenní výlet,protože tady bylo nádherně,tak jsme vzali malou do golfáče a šli jsme na čertovy kameny. Malá šla dlouho pěšky,pak byla unavená tak vlezla do kočáru a usnula. My si pěkně mákli,je to furt do kopce a jak jsme vylezli nahoru,tak jsme si dali zasloužené pivo. Pak jsme šli zpátky a stavili jsme se s malou ještě na hřišti a pak jsme šli domů. Doma jsme byli asi v 19 00 naprosto vyčerpaní. V noci jsem spala jak zabitá a ráno jsem měla problém slézt schody jak mě bolely nohy. A dnes po obědě se chystáme zase na výšlap,ale už né tak daleko,půjdem do parku,pak projdem kousek města a pak asi s malou na pískoviště u jedné krásné hospůdky. Sice toho moc nejím ale dám si pivo,takže nevím jestli se má váha změní,ale musím říct,že na 1. se moc netěším. Mé BMI asi bude stejné možná i horší :(
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
.............................. Barča+Johanka04/06+Honzík08/09 27.4.2008 11:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.