| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Pes equinovarus

27.4.2008 10:23:13 Jordana

Re: Neděle

Ahoj holky,zdravím všechny-je opravdu nádherně-čekáme návštěvu kamarádku z porodnice se stejně starým klučíkem a manželem.Chceme je vytáhnout do údolí Plakánku(potok)kousek od Kosti:-)

Jinak Mio-ty nespojené ortézky jak má Lucinka od Janin jsou opravdu na klasické eq. jen je už na Bulovce nedávají-ale podle mě byli pohodlnější než ty botky-tedy Db-viz Pavla a článek o Ponset.

Jinak Sáro,četla jsem jen ten článek jeden a ta holčička měla asi stejný úspěch léčby jako my i postupovala ve stejných krocích-až na to,že mi zákrok na AŠ měli o dost později.Jinak si myslím,že ta její vada byla mírnějšího rozsahu-ne nic těžkého-už pro tu úspěšnost.Ale je to jen můj názor ;)

jj-o Zounarovi jsem to slyšela-jeho táta se o nožky dost postaral-o Rosickém jsem slyšela jen ,že eq. měl. Jinak nic,jak je měl těžké atd nevím......V každém případě je super,že někdo s eq. může vrcholově sportovat a právě díky nohám.kdybyste některá o "Rosovi"věděla víc, našla článek atp.hoďte sem prosím odkaz.celekm by mě to zajímalo,jak velká vada to byla.Chci aby náš Honza taky sportoval hodně.

Papa rychle se loučím,návštěva dorazila.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Neděle Janinka.v 27.4.2008 8:55
*Re: Neděle Jordana 27.4.2008 10:23
**Re: Neděle Mia-Li 27.4.2008 16:14
**Re: Neděle Mia-Li 27.4.2008 16:19
**Re: Neděle Sara33(Eliška 07, Petr 09) 27.4.2008 19:27
***Re: Neděle Mia-Li 27.4.2008 20:11
****Re: Neděle Sara33(Eliška 07, Petr 09) 27.4.2008 20:50

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.