| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Logopedie

26.4.2008 23:35:16 Teraza Horáková

kdyby jen řeči

Ahojky maminy, jsem ráda, že pokročil "věk" nejen čas, po zjištění, že syn najednou lítá v matematice jako nudle v bandě jsme byli docela překvapení. Ale prostě je šikovnej na zpívání, výtvarku, a jinak fakt zodpovědné dítě, co má pastelky v penálu podle barvy (narozdíl od brášky, co se narodil o 3 minuty později a pastelky má ve svačinováku, nebo vůbec)....v

ve chvíli, kdy začal smutným hlasem prohlašovat "a zejtra matika" se ozval instinkt - to byl jiný tón než v případě "zase tělák:--)))" a dovlekli jsme syna k psychologovi... Je dys.... konkrétně dyskalkulik - tzv. operativní, to je na dlouhý drb, ale od doby,co to ví paní učitelka a HLAVNĚ, co to ví on, je v pohodě.

Snaží se, chodí na doučování, ale už ví, že není prostě BLBEJ.... jsem ráda za tuhle dobu, kdy je neodsoudíme. Jasně, na matfyz fakt nepůjde... ale jsem fakt ráda, že není SÁM před sebou za blbce...
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
kdyby jen řeči Teraza Horáková 26.4.2008 23:35
*Re: kdyby jen řeči Anezka73 27.4.2008 3:38
*Re: kdyby jen řeči Správce - Snažíme se 27.4.2008 7:11
*Re: kdyby jen řeči & 27.4.2008 8:22
**Re: kdyby jen řeči & 27.4.2008 8:32
***Re: kdyby jen řeči vendelina+Emmí+Johanka 27.4.2008 14:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.