| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

1.10.2000 21:17:52 Marcela chlapeček Rostíček

Re: Mělník nebo Neratovice

Ráda bych se podělila o svou zkušenost z porodu. Porodu a celého svého těhotenství jsem se nesmírně bála a proto jsem svou porodnici dlouze vybírala. O Neratovické porodnici jsem se dozvěděla z internetu, a moc se mi líbila a také, že blízko bydlím. Nejvíc se mi líbilo, že netrvají na klasickém klístíru. Po telefonické domluvě jsem se tam zajela osobně podívat a moc se mi tam líbil individuální přístup k rodičce. Manžel mohl být se mnou u každého kontrolního monitoru. Dobrý je, že si můžete vybrat i svého doktora, kterého chcete mít u porodu a ten se pak o vás stará. Porod mě trval 9. hod spolu s křížovýma bolestma. Rostíček se narodil 21.9.2000 v 9,36 hod. Bylo to opravdu náročné, ale narodil se mi krásný kluk a to jsem měla stále na mysli. Musím pochválit s jakou péčí se o mě v porodnici starali a hlavně zdůraznit jak dobře o mého chlapečka. Dětské sestry jsou tam zkušené a hodné a ví jak v kritické době poradit. Musím jen Neratovickou porodnici jen doporučit všem maminkám, které se porodu také moc bojí. Myslím si, že je důležité, aby v době porodu a po něm měl člověk v porodnici pomocnou ruku a dobrou radu.

Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Mělník nebo Neratovice Zuzka, 22 let, 14. týden 8.9.2000 14:12
*Re: Mělník nebo Neratovice Marcela chlapeček Rostíček 1.10.2000 21:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.