| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jídlo a potraviny

Re: Nespavost?

Ano, ano, to my známe. Zuzka spala stejně jako Váš starší synek a to ještě byla i denní spací miminko, které mi všichni záviděli. Já pořád čekala, kdy nastane ten blázinec - ale první dítě byla pohoda, alespoň do 2 let. Pak nastal velký zlom, nebo´t vylézala z postýlky a já ji musela celý večer doslova strkat zpátky. Usínala jinak docela dobře, ale pozdě. Po narození Adama jsme si užili a užíváme své - asi do 3 měsíců měl obrácený režim: přes den celkem dobře spinkal, ale večer to začalo a nosili jsme ho na rukou apsoň do 3 do rána. Postupně se umoudřil asi na 22.00 usínací hodinu a dodnes považuji za úsoěch, když usne před 21.00 a ot jej ještě musím doslova přimáčknout do postele, jinak utíká a dělá skopičiny. zuzka už mezitím spořádaně usne.
Ani já si nevím rady - a to si představte, že konečně spí jen jednou za den, ale sotva 3/4 hodiny a stejně večer nezabere. zabral by tak v 18.00, ale zase by se probudil - a veselý večer by nastal.
Jsem toho názoru, že děti jsounějak utvářené a usměrnit se dají jen trochu. Takže čekám, až se Adámek ustálí, začne spát normálně a přestane se budit v noci.
Držím nám všem palce. Majka
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Nespavost? Martina, dva kluci - 7 a 1 rok 19.9.2000 23:2
*Re: Nespavost? Majka, 6letá Zuzka a téměř 2letý Adam 26.9.2000 22:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.