| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ekzém

26.9.2000 17:41:14 Gabriela, 9-mesacny syncek

Je to atopicky ekzem?

Vidim, ze tu poniektore mate, zial, bohate skusenosti s tymto ekzemom. Preto vas prosim o radu. Moj syn ma uz neprestajne tri mesiace na boch lickach ekzem, ktory za ten cas chvilkami mizne ale nanajvys na den dva a znova sa objavi. Nemokva mu, nekrvaca, iba je z casu na cas vyrazne cerveny a trebars den na to velmi nenapadny. Nikde inde na telicku nema ani stopy po ekzeme, lem na tych lickach. Ked som si to spetne premietala, zaciatok tohto trapenia mi spada do obdobia, kedy zacal dostavat popri kojeni prve mliecne kase. Povedala som to i doktorke s tym, ci to neni alergia na mlieko, povedala mi, ze to by potom mal flaky aj inde ako na lickach. Povedala mi , ze je to blondacik so svetlou pletou, ze u nich je to do dvoch rokov bezne a predpisala mi Holtovu mast, ktora vobec nepomaha a tento tyzden sa na jej podnet chystam ku koznemu. Rozmyslam, ci to nemoze byt zo slin, synovi rastu zubky a je stale "oslintany", aj ked sa snazime udrziavat mu tvar v suchu. Ake mate s tymto skusenosti? Moze to byt alergia na mlieko, aj ked je to len na lickach? Mam mu davat hypoalerenne mlieko? Ake? Dakujem za radu
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Je to atopicky ekzem? Gabriela, 9-mesacny syncek 26.9.2000 17:41
*Re: Je to atopicky ekzem? lucia, 1syn 27.9.2000 20:54
*Re: Je to atopicky ekzem? Alena a Adam 9 měsíců 30.9.2000 9:21
**Re: Je to atopicky ekzem? Eva J. 4.10.2000 22:12
***Re: Je to atopicky ekzem? Dana Hanáková 13.10.2000 10:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.