| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Hubnutí po porodu

7.9.2002 17:00:53 Stopka

Re: po porodu kila navíc - jak s tim bojuji ja?

Zavidim tem, ktere nemaji problemy s vahou. Ja je mela snad vzdycky, patrim mezi ty oplacanejsi.Se STOBem jsem kdysi taky hubla, pomaha, ale dulezite je naucit se proste jinak jist navzdycky a to je pro vetsinu lidi to nejtezsi. Pro me to tedy tezke je.
Pred otehotnenim jsem vazila pri vysce 173cm 68kg a v porodnici pred porodem mi navazili neuveritelnych 102kilo!!!A to jsem se fakt drzela, zvlast posledni dva mesice, behem kterych se mi nekde "objevilo" 12kilo. Byla jsem dost nestastna a hlavne me desila predstava, ze budu vypadat jako moje mama, kterou mam moc rada, ale vypadat bych tak fakt nechtela. Manzel se taky neskryval s pranim mit me zase hubenejsi a to byl pro me impuls abych tim neco delala. Na sport jsem nikdy nebyla, takze jsem to vyresila tim, ze jsem po pate hodine uz jen pila a jedla co nejpestreji to, co mi chutna. Necpala jsem se jako kdysi "penovym" chlebem a klicky, ale dopravala jsem si klidne i rizek, ale jen po malych porcich a po kazdem jidle jsem se snazila mit alespon 2hodiny pauzu. Bricho mi plandalo dost nechutne a tak jsem se premohla a kazdy vecer se pred spanim donutila v leze udelat par posilovacich cviku na bricho, tak 50-100x podle nalady a obcas jsem i "slapala na kole". Taky jsem se snazila venku s kocarem nesedet, ale porad chodit a chodit. Ac jsem hresila obcas tatrankami, 3bitkami a zmrzlinou, tak se mi podarilo dostat se po peti mesicich na 77kilo. Uz od porodu jsem mela spatne jaterni testy a ty se mi po tech peti mesicich dost zhorsily a doktorka me tak vystrasila, ze jsem zacala na jeji doporuceni drzet jaterni dietu a ted po 2 tydnech diety mam 73.
Je to mozna uchylne, ale me pomaha se vazit nekolikrat denne na elektronicke vaze. Je na ni poznat kazde vetsi sousto a brzdi me to v prejidani, zvlast to teseni, ze se objevi zase o neco nizsi vaha na dispeji.
Ovsem hlavni je pro me mimco, celou dobu uspesne kojim a kdykoliv jsem mela pocit, ze mleka ubyva, tak jsem si jidlo pridala, hlavne mlecne vyrobky, i kdyz jsem nekde cetla, ze to na vytvareni materskeho mleka nema moc vliv. Docela me mrzi, ze za 2 tydny zacnu s prikrmovanim, ale kojit budu dokud to pujde, ohromne to pri hubnuti pomaha a ja se konecne zacinam zase sama sobe "libit", i manzel me chvali...
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
po porodu kila navíc Olga Holečková dva kluky 8.7.2001 20:46
*Re: po porodu kila navíc Ivana 9.7.2001 13:5
**Re: po porodu kila navíc Pavlína, Ondra 7 1/2měsíce 16.7.2001 20:22
***Re: po porodu kila navíc - jak s t... Stopka 7.9.2002 17:0
****Re: po porodu kila navíc - jak s... Zany 4.11.2002 22:29
*****Re: po porodu kila navíc - jak... honey 4.11.2002 22:36
**Re: po porodu kila navíc Simona 1.9.2001 13:55
*Re: po porodu kila navíc Katka,1 mimi 13 dní 12.11.2002 19:36
*Re: po porodu kila navíc Katka,1 mimi 13 dní 12.11.2002 19:36
*Re: po porodu kila navíc Katka,1 mimi 13 dní 12.11.2002 19:36
**Re: po porodu kila navíc Ori, 3 děti 18.2.2003 13:56
***Re: po porodu kila navíc Mersi, Miška a Lea 17.3.2003 10:57
**Re: po porodu kila navíc klara,marketka 31.5 02 17.3.2003 20:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.