| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

Re: Jak by měla prevence a osvěta vypadat ?

Jano, na tom určitě něco je. U nás zabíralo tátovo prosté "jestli nedostuduješ, budeš dělat .... a místo teček dosadil vždycky povolání, které se mi ani trochu nelíbilo. Ono je opravdu důležité děti odmala seznamovat s cenami různých věcí a domnívám se, že by pro ně neměly být tajemnstvím ani rodinné příjmy (u nás tenhle systém zabral), ale i to je málo. Ve škole (už je to pár let) jsme se sice učili něco o početí, těhotenství apod. záležitostech, ale vzhledem k tomu, že rodiče "na tohle vysvětlování prostě nebyli", v okamžiku 1. menstruace (která prostě přišla dřív než první školní znalosti) jsem propadla dojmu, že vykrvácím..... To určitě o něčem také hovoří. Proto raději před svými dětmi nebudu skrývat radosti, ale i starosti, které je v životě mohou potkat a hlavně s nimi mluvit otevřeně i o sexu. Jenom mi trochu "nesedí" myšlenka sexuální výchovy ve školkách i když na druhé straně kdy začít?
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Jak by měla prevence a osvěta vypadat ? Jana 21.9.2000 17:26
*Re: Jak by měla prevence a osvěta vypa... Dana - dvojčata - kluci - 19 měsíců 21.9.2000 21:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.