| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

21.9.2000 11:35:57 Jana

A co CAP a porodní asistentky ?

Nevíte někdo, jaká je momentální situace v CAPu, jak funguje či nefunguje, kdo a jak ten provoz zajišťuje, jaký provoz, na jaké úrovni, jakým způsobem, co předporodní kurzy, rodí se tam vůbec ?

A co je s bývalými porodními asistentkami - zakladatelkami ? Kde jsou ? Co dělají ? Vím, že to není lehké a že se mi o tom jako laikovi lehce mluví, ale bylo by škoda, kdyby jejich myšlenky a přístup k porodu, jejich schopnosti, na něž jsem četla jen samou chválu, měly zmizet.

Co se v celé té věci děje ? Je to ten běžný případ jako všechny případy v této zemi, že je nejdřív kolem toho spousta humbuku, ale brzy to lehce vyšumí a za chvíli už ani nebudeme vědět, že jsme podepisovali nějakou petici ?

Závisí to na tom, že když nebudeme my, kterých se to týká (současné i budoucí maminky), vyvíjet nátlak a angažovat se jako třeba greenpeace, tak do té doby to nebude nikoho zajímat, protože jsme neprojevily dostatečný zájem o existenci něčeho takového, nebo je to prostě jen byznys, bylo a není, možná někdy zase bude, to je podnikatelské riziko (jako když jdu do obchodu a on už tam není a je tam opravna obuvi a za měsíc tam třeba bude něco jiného ...) ?

Má někdo nějaké další informace, neřku-li přímo zkušenosti ?
Budu Vám za ně vděčná a předem děkuji.

Jana
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
A co CAP a porodní asistentky ? Jana 21.9.2000 11:35
*Re: A co CAP a porodní asistentky ? Radka, 14. týden 21.9.2000 13:20
**Re: A co CAP a porodní asistentky ? Jirka z Rodiny 21.9.2000 13:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.