| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

20.9.2000 8:30:55 Karin ,12. týden

Re: Kdy oznamit těhotenství zaměstnavateli

Ahoj maminky,
taky jsem řešila stejný problém jako Vy. S oznámením svého těhotenství jsem počkala až ke konci třetího měsíce. Prvé tři měsíce jsou podle lékařů nejrizikovější. Měla jsem taky obavy, že můj nadřízený nebude nadšen,protože je to celkem uzavřený člověk, ale mile mě překvapil. Vzal to naprosto skvěle. Moc mi k těhotenství blahopřál. Ptal se i jak zatím probíhá. Dokonce se v něm probudily i ochraňovatelské pudy. Personalnímu oddělení jsem to nehlásila, protože případné personální změny musím stejně projednávat nejdříve se svým nadřízeným.Přeji Vám, aby se i Vaši nadřízení zachovali stejně jako ten můj. Hodně štěstí Vám i Vašim rostoucím drobečkům.
Karin
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Kdy oznamit těhotenství zaměstnavateli Martina, 2 měsíce těhotná 19.9.2000 8:56
*Re: Kdy oznamit těhotenství zaměstnava... Iveta 26, 6.týden 19.9.2000 10:36
*Re: Kdy oznamit těhotenství zaměstnava... Barbora, 22.týden 19.9.2000 12:42
*Re: Kdy oznamit těhotenství zaměstnava... Karin ,12. týden 20.9.2000 8:30
**Re: Kdy oznamit těhotenství zaměstna... Monika, 7.týden 20.9.2000 12:49

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.