| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

17.9.2000 22:11:05 Marie,dve deti

Re: Peníze

Mila Simono,
mam dve deti/deset a osm let.Prvnich sest let jsem byla s detmi doma, zili jsme jen z jednoho platu a nekdy to bylo fakt dost tezky. Manzel pracoval i po vecerech, aby nas uzivil.Nakupovala jsem v sekacich, dostala taky spoustu obleceni od kamaradek. Osvedcilo se mi taky chodit nakupovat jen jednou za 14 dni / udelat si jidelnicek a navarit do mrazaku. Dalo to trochu premysleni ale financne to bylo unosnejsi,}Jestli jses ten typ ,jako ja, co vzdycky z obchodu prinese neco malo vic , nez puvodne zamyslel.Ted je to uz lepsi, na domacnost mam mesicne 14.000 , ale deti zas chodi do skoly / platime krouzky, skoly v prirode apod.
Chce to urcite hodne premysleni a pocitani, ale jedno mi ver / za deset let nebudes vzpominat na to, jestli jste meli k veceri jen chleba s maslem...ale jak Ti tvoje detatko usinalo v naruci,nebo poprve reklo mama.
Preju hodne stesti
Marie
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Peníze Simona, vdaná, bez dětí 13.9.2000 7:13
*Re: Peníze Alena, vdaná Honzík 2 roky 15.9.2000 20:41
*Re: Peníze Marie,dve deti 17.9.2000 22:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.