| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Re: Kde rodit.

Milá Jitko, už jsem sem ohledně porodu několikrát psala, tudíž se nebudu opakovat (rodila jsem v
Apolinářské) - chtěla jsem mít u porodu "svého" gynekologa MUDr. Čepického, ale protože je to férový chlap, rovnou mi řekl, že vzhledem k tomu, že zřejmě kluky nedonosím, jak se často stává při dvojčatech (a u mne se to potvrdilo), zaplatila bych spoustu peněz s tím, že např. zrovna nemusí být k mání. Nabídl mi 2 porodnice a když jsem se ptala, kde by rodil sám, řekl, že u Apolináře i proto, že to tam zná. Rozhodla jsem se proto pro tuto porodnici a byla jsem spokojená. Ale to není důvod, proč ti píšu - spíš proto, že jsem se tam setkala se čtyřmi maminkami, které si porod "zaplatili" - ve dvou případech neměl "jejich pan doktor" čas, jeden byl z úplně jiné porodnice, protože ji dovezli akutně a ten čtvrtý "poskytl" své pacientce péči naprosto stejnou jaká byla poskytnuta jinými lékaři nám ostatním. Nemáš-li opravdu dobrého známého doktora, kterému věříš, klidně se spolehni na ty, které neznáš, o mne se starali naprosto skvěle... Pozn. na okraj -nikomu jsem nic nedala dopředu (připadá mi to pod úroveň moji i lékařů - já vím, že nevydělávají mnoho, ale prostě mi to nesedí..), ale jestli tě to uklidní..
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Kde rodit. Jitka, 34 týden 13.9.2000 22:22
*Re: Kde rodit. Dana - dvojčata - kluci - 19 měsíců 13.9.2000 22:35
**Re: Kde rodit. Marcela, 22.týden 14.9.2000 9:33
***Re: Kde rodit. Dana - dvojčata - kluci - 19 měsíců 14.9.2000 20:55
****Re: Kde rodit. Dana - dvojčata - kluci - 19 měsíců 14.9.2000 20:59
****Re: Kde rodit. Marcela, 22.týden 15.9.2000 8:41
****Re: Kde rodit. Míra & spol 15.9.2000 8:58
*****Re: Kde rodit. Dana - dvojčata - kluci - 19 měsíců 15.9.2000 20:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.