| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

Re: Jak to vidím já (pro Štěpánku)


Nedá mi to abych nezareagovala.
Předem podotýkám , že jsem vdaná (před starostou)a vdávala jsem se proto , aby se z nás stala rodina se vším všudy.Víte každý z nás si
sňatek asi představuje jinak , ale pro mne to nebyl jen cár papíru , sama sobě jsem si dala slib , sama jsem chtěla žít se svým tenkrát nastávajícím , celý svůj život a chci ho splnit.A nějaký starosta mi byl s prominutím ukradený, prostě je to úřední osoba , přece žijeme v civilizované zemi , kde platí jisté zákony a ty je potřeba respektovat a řídit se jimi. Cár papíru byl důsledek a docela dobrá věc k jednání s úřady.
Je samozřejmě na vás , jak se rozhodnete . Každopádně vám třem přeji hodně zdravíčka , krásné a šťastné miminko a nezapomeňte , že rozhodujete i o budoucnosti svého dítěte a že se začne brzo ptát.
Hodně sil a trpělivoti.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re: Jak to vidím já (pro Štěpánku) Jana (32,syn 6 let) 12.9.2000 0:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.