| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

11.9.2000 1:09:30 Marcela Kimsey

CAP

Kdybych byvala rodila v Praze bylo by to prave v CAPu. Bohuzel me osud zaval do Nemecka, tudiz jsem rodila v "normalni" porodnici. Porodni asistentky si povidaly, hihnaly se, kricely na me, ze preci nechci porodit sve dite na podlaze (proc ne???), pokousely se me prinutit porodit v leze (nastesti zasahl muj manzel), nastrihly me, svitily na me a neustale mely potrebu me rusit v mem "pocinani. Nedaly mi zadny prostor a klid, ktery jsem tolik potrebovala. Mam to stesti (smesne a smutne, ze musim hovorit o stesti a ne o bezne veci), ze muj muz je cizinec a tudiz moje pristi detatko se narodi DOMA!!!! A pokud bych kdy rodila v Praze, bylo by to prave v CAPu.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
CAP Marcela Kimsey 11.9.2000 1:9
*Re: CAP Iva, 1dítě a druhé na cestě 11.9.2000 19:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.