| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Strach z porodu

8.9.2000 14:45:17 Soňa

Ako rodiť

Milé mamičky,
mám 27 rokov a čakáme naše prvé bábätko, ktorého sa už nevvieme dočkať. Doposiaľ som nemala žiadne problémy, nebrala som nikdy hormonálne tabletky, nebola som v nemocnici so žiadnym úrazom. Z pôrodu mám ale strach, asi preto že nevydržím bolesť. Vlastne nemôžem povedať, že nevybržím, ale pomáham si pritom hlasom. Nechcem ublížiť svojmu bábätku, preto som doteraz rozmýšlal len nad klasickým pôrodom. Stále si hovorím, že keď to vydržali ostatné, vydržím aj ja. Neuvažovala som teda o uľahčení pôrodu aj preto lebo som sa bála ochrnutia, prípadne iných komplikácií. Práve včera bola v TV Markíza relácia, kde poukázali na to ako sú ženy nesprávne informované o takomto zákroku pri pôrode. Je to vraj úplne bezpečný proces a v USA ho využíva 80% žien, zatiaľ čo u nás ani nie 1%. Prosím Vás, tie ktoré máte skúsenosti s uľahčením pôrodu pomocou injekcie, napíšte mi svoju skúsenosť a či ste boli spokojná, na e-mail:
tatranka.sonka@post.sk
Všetkým Vám vopred ďakujem. Soňa
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Ako rodiť Soňa 8.9.2000 14:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.