| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

8.9.2000 10:42:51 Gabriela, 28, 11.tyzden

Re: Musia byt ranajsie nevolnosti ?

Vdaka za vsetky odpovede, uz sa citim lepsie, ked viem, ze v tom nie som sama. Ono mi tie nevolnosti vobec nechybaju :-)

Petra, s tym spanim je to podobne, ja som nikdy nebola zvyknuta popoludni spavat, ale teraz pravidelne potrebujem min. hodinku odpocinku. Co sa v praci dost tazko realizuje, takze som permanentne unavena a vecer padam do postele uz okolo deviatej, aj skor. O nulovej popoludnajsiej "aktivite" uz ani nehovorim.

Milada(27), asi nie si z Blavy ? Mam totiz dost problem najst dobre (a relativne lacne) obchody s oblecenim vhodnym pre mamicky. Nepoznas nejake ? Resp. nejake aj slovenske znacky oblecenia, ktore nevyzeraju ako vrece a daju sa zohnat.

Dievcata, je tu niekto z Bratislavy v podobnom obdobi ?
Este raz vdaka za vsetky odpovede.

Pozdravuje
Gabriela
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Musia byt ranajsie nevolnosti ? Gabriela, 28, 11.tyzden 8.9.2000 9:3
*Re: Musia byt ranajsie nevolnosti ? Milada,27 r., 27.tyzden 8.9.2000 10:19
**Re: Musia byt ranajsie nevolnosti ? Gabriela, 28, 11.tyzden 8.9.2000 10:42
*Re: Musia byt ranajsie nevolnosti ? Petra, Štěpán 5 měsíců 8.9.2000 10:21
*Re: Musia byt ranajsie nevolnosti ? Milada, 31.týden, syn 4 a 3/4 roku 8.9.2000 10:27
*Re: Musia byt ranajsie nevolnosti ? Dáša, 21. týden 8.9.2000 12:4
**Re: Musia byt ranajsie nevolnosti ? Gabriela, 28, 11.tyzden 8.9.2000 12:39

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.