| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

5.9.2000 15:45:18 Stáňa(40)+Ondra(6,5)

Re: Jídelníček

Moniko,
jen ve stručnosti - zkus si projít tuto rubriku směrem dozadu, protože názorů na výživu dětí kolem roku už tu proběhla spousta.
A pokud jde o konkrétní jídelníčky, možná by Ti pomohla kniha Dr. Fořta "Moderní výživa pro děti" - řada maminek si ji chválila a podle informací, které jsem četla, by měla obsahovat i vzorové jídelníčky (já sama jsem knížku nečetla, tak nevím úplně přesně). Kontakt na vydavatele jsem tu před časem (v květnu?)pro ostatní maminky opisovala z nějakého časopisu a mám pocit, že ji v současnoti nabízí i nějaké internetové knihkupectví (Studovna?).
Jinak podle mého osobního názoru je to, co baští Tvé dítko docela vyhovující. U jogurtů bych dala přednost spíš "profesionálům" tj. jogurtům kupovaným (od dobrého výrobce, koupené tam, kde je skladují odpovídajícím způsobem). My jsme používali a ještě i většinou používáme Hollandii, která neobsahuje sušené mléko ani žádné přísady (želatina, škrob) a jsme s ní spokojení.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Jídelníček Monika (Michalka - 9,5 měs, Vojta - 4 roky) 5.9.2000 10:37
*Re: Jídelníček Stáňa(40)+Ondra(6,5) 5.9.2000 15:45
*Re: Jídelníček Dana - dvojčata - kluci - 19 měsíců 8.9.2000 22:53
*Re: Jídelníček Zdenka + dcerka Zdenka 21mes 17.9.2000 23:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.