| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Povídání o škole

Re: skola v domu

V Česku je domácí vzdělávání (škola v domu) experimentálně od školního roku 1998/99, to znamená, že letos probíhá třetí rok. Já jsem měla první rok doma dvě děti - třeťáka a páťačku, v loňském školním roce a v letošním učím doma jenom syna - experiment je povolen pouze pro první stupeň školy, tj. 1.-5. ročník a dcera šla studovat po páté třídě osmileté gymnázium. Jsem s touto formou výuky velmi spokojená a hlavně byly a jsou spokojené moje děti. U nás se ale teď chystá nový školský zákon, v němž má být start domácího vzdělávání rodičům různými nesmyslnými podmínkami dosti ztížen. Zajímalo by mne, co musí udělat rodiče v USA, chtějí-li vzdělávat své děti doma (jestli musí psát nějaké žádosti, předkládat nějaké doklady a podobně). Děkuji a zdravím
Majka
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
skola v domu Pani Hayesova 4.9.2000 0:0
*Re: skola v domu Marie Maňasová, tři děti 12, 10, 2 4.9.2000 14:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.