| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

Re: podelte se a poradte prosim

V tomhle má Nela velký kus pravdy. Chlapi (alespoň většina z těch co znám, aby se někdo necítil dotčen) celou tuhle problematiku berou jinak než my. Nás (u mě to tedy platí) zpravidla vzrušuje konkrétní muž, je např. film, časopis nebo představy. Postupem času jsme se shodli v tom, že si občas i nějaký film pustíme spolu. Nedávno - a to jsem byla hrdá, mi manžel řekl, že jsem v otázkách sexu velice tolerantní. Podotýkám nikoli nevěry!! To bych netolerovala, ale uvidíte sama, že časem, až spolu budete žít nějakou dobu, začnete také přemýšlet o nějakých zpestřeních (např. ten film apod.). Takže to klidně "překousněte", Váš partner je prostě normální chlap a rozhodně to neznamená, že by Vás měl málo rád, nebo byl míň romantik (můj muž je romantický až někdy úplně zírám), případně jste ho nevzrušovala. Opravdu je to takové zpestření jeho intimního života.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
podelte se a poradte prosim Dana 1.9.2000 10:2
*Re: podelte se a poradte prosim Nela 1.9.2000 10:55
**Re: podelte se a poradte prosim Dana 1.9.2000 11:11
*Re: podelte se a poradte prosim Dana , 29 let , dvojčata 18 měsíců 1.9.2000 21:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.