| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

29.8.2000 11:40:55 Petra

Janě a Filípkovi

Ahoj Jano a Filípku, zdálo se mi těch 1800,- také nějak moc, když jsem podle těch všech příspěvků propočítávala, vyšlo mi taky tak těch 1000,-, když budu používat jen jednorázovky, myslela jsem si, že ten první půlrok dám hodně peněz na sporožiro a ty si nechám na horší časy až budu brát tu almužnu,ale teď nevím bohužel nevím, od kohoje ten příspěvek, tak ta maminka mi napsala, že vlsatně všechno utratí.Tak jsem z toho zamotaná.S miminkem budu doma, výbavičku mít budu, na sebe si těžko budu něco kupovat, když nebudu chodit do práce, do baráku také ne, jelikož bydlíme s mými rodiči takže jsem si myslela, že hodně ušetřím.Můžeš mi napsat, jak je to u tebe?Díky Petra
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Janě a Filípkovi Petra 29.8.2000 11:40
*Re: Janě a Filípkovi Jana (26)a Filip (9 měsíců) 29.8.2000 12:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.