| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

23.8.2000 11:49:10 Bára(21.týden)

SVATBA ANO NEBO NE

Hezké odpoledne. Chtěla bych se zeptat na váš názor.Když jsem otěhotněla, brala jsem jako samozřejmost, že se vezmeme.Kamarádi říkali,že to nespěchá,ať tak neblázníme, kvůli jednomu podpisu.A naopak lidé z řad našich rodičů či babiček, kroutili hlavou nad tím, kdybychom se nevzali.Začala jsem vše plánovat, nakonec však po dlouhých rozmluvách jsem usoudila, že to není to nejnutnější a nechtěla jsem partnera k tomu nutit, když on stále mluvil o tom, že se v klidu vezmeme až po narození a budeme tam všichni tři.Vzala jsem to docela v pohodě,ale teď o tom začínám zase nějak přemýšlet a zdá se mi,že to není správné.V porodnici budu já ležet s cedulkou se svým jménem a mimco s jiným.A co tomu potom řeknou lidi? Mně to nějak nevadí, máme se rádi a těšíme se na mimi a nějaký podpis asi nic nezmění,ale zdá se mi, že je to takové trapné.
Zdravím Vás
Bára
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
SVATBA ANO NEBO NE Bára(21.týden) 23.8.2000 11:49
*Re: SVATBA ANO NEBO NE mama od dvou manzelskych deti 23.8.2000 13:28
*Re: SVATBA ANO NEBO NE Dana - dvojčata - kluci - 18 měsíců 23.8.2000 22:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.