| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

18.8.2000 16:01:05 Martina, 30. tyden

Re: Kde to jsme?

Prohlidka u Apolinare se skutecne kona kazdy patek od 11:00. Vchod je ul. Apolinarska 18. Pujdete do prvniho patra, tam se date doprava (tedy smerem k 1. porodnimu salu) a dojdete k ambulanci, tam si jenom pockate a v 11 hod. tam prijde asistentka a vyzve vsechny, kdo jdou na prohlidku porodnice, aby ji nasledovali. Doporucuji vzit si sebou tatinka, protoze jestlize ma jakekoliv pochybnosti zda jit ci nejit k porodu, tak tam si myslim, ze si je urcite vyresi (doufam, ze v tom pozitivnim slova smyslu). Neni tedy treba zadna registrace dopredu. Jsem ted moc rada, ze uz vim, na jaky zvonek presne zazvonim, az pujde opravdu do tuheho. Jinak cetla jsem tam jednu ceduli, kde psali, ze za pritomnsot blizke osoby u porodu (bez predchozich kurzu) se plati 300 Kc. Nadstandardni dvouluzkovy pokoj stoji 500 Kc/den, jednoluzkovy 700 Kc/den. Nic se nerezervuje dopredu, protoze nikdo nemuze vedet, kdy to na nej prijde. Takze o nadstandard si zadate, az kdyz jste na prijmu.
Dalsi vyhodu vidim v tom, ze na porodnim sale je stale pritomen anesteziolog, ktery, v pripade ze pozadate, vam muze pichnout epidural.
Jinak Apolinar je co do vzhledu klasicka stara porodnice se snahou o modernizaci (z venku mi prijde jako stary anglicky zamek, jeste pes Baskervilsky chybi). Kdyz provedu srovnani napr. se zcela novou porodnici v Trutnove (byla jsem tam nahodou na prohlidce, protoze tam rodila ma sestra), tak to co je u Apolinare povazovano za nadstandard a za co se tvrde plati, tak v trutnovske nemocnici je zcela obycejny standard ( bez jakychkoliv priplatku). Kvalitu personalu ovsem srovnavat nemohu nebot zatim zadna zkusenost v tomto smeru u mne neni.
Preji pekny vikend.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Kde to jsme? Marta Lankova (zatim bezdetna) 18.8.2000 11:57
*Re: Kde to jsme? Martina, 30. tyden 18.8.2000 13:42
**Re: Kde to jsme? Milada, 28.týden, syn 4,5 18.8.2000 14:33
***Re: Kde to jsme? Martina, 30. tyden 18.8.2000 16:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.