| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Šátky, klokanky a ostatní nosítka

15.8.2000 15:44:53 Lída, kluk 15m

Re: pomoc při surfování

Ahoj Violo,
koukám, že řešíme stejný problém. Minulý týden jsem podobnou otázku psala do rubriky rady a nápady. Líčila jsem, jak to zatím řeším, docela to jde až na tu nemožnost listování. Myslím ale, že to je věc nastavení konkrétní stránky, protože na některých adresách se můžu vracet co hrdlo ráčí (bc kenny), jiné stránky mi takto stáhnout nejdou vůbec. Pak ještě tuším, že je možné si pomocí programu stránky i s odkazy stáhnout na svůj počítač bez toho, že bys je po připojení všechny ručně otevírala. Program si je prostě najde sám. Ale dělat to u rodiny.cz, která je už teď tak velká, mi připadá neproveditelné (a že jsem to zkoušela :-)) Třeba nám někdo poradí něco lepšího.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
pomoc při surfování Viola, zatim bezdětná 15.8.2000 8:30
*Re: pomoc při surfování Lída, kluk 15m 15.8.2000 15:44
*Re: pomoc při surfování Míra & spol 22.8.2000 7:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.