| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kakání a čůrání

10.8.2000 21:26:16 Martina + Petřík 2a3/4

Re: Nechce,kakat na nočník!!

Ahoj holky,

můj syn je bez plen ve dne od roka a půl a v noci od dvou let. Ve všech knihách píšou, že dítě není schopné pochopit co se po něm chce při vysazování na nočník asi do dvou let. Tak to je pěkná blbost!!!
Zakoupila jsem bezvadnej nočníček, kterej vypadá jako křesílko a nenutí dítě roztahovat nožičky do stran ( viz pitomý kulatý nočníky )a vysazovala jsem ho pravidelně hned jak zjistil, že už umí hezky rovně sedět bez držení( od sedmi měsíců).Nejdříve si na nočníku hrál a potom se mu to párkrát povedlo a bylo hotovo. S kakáním to šlo taky dobře. Zakoupila jsem takové maličké želatinové bonbonky (tutti fruti) a za odměnu vždy jeden dostal. Nebo jsem zakoupila maličké barevné samolepky, kterých je dnes k dostání hrmada a on si je za odměnu lepil na nočníček nebo na tričko. U nás to úžasně zabíralo. Samozřejmně, že to vyžaduje péči a vytrvalost, ale vyplatí se to, protože Vám odpadne finanční zátež za plínky a Vašemu drobečkovi se bude určitě lépe běhat a pohybovat se.Mám taky kamarádku, které nevadí, že jí dvou a čtvrtletý kluk chodí stále čůrat i kakat do plen, ale já bych se z toho asi zbláznila a myslím, že i pro to dítě to neni nic pozitivního. No tak dost moralizování ono to asi nejde paušalizovat a tak Vám všem přeju hodně trpělivosti a hlavně dobrých výsledků co se týče odkládání plen.

Zdraví Martina
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Nechce,kakat na nočník!! Jana Fiedlerová 1.8.2000 13:42
*Re: Nechce,kakat na nočník!! Heda, dcera 5 let 10.8.2000 13:10
*Re: Nechce,kakat na nočník!! Káča, syn 2,5 10.8.2000 15:7
**Re: Nechce,kakat na nočník!! Martina + Petřík 2a3/4 10.8.2000 21:26
***Re: Nechce,kakat na nočník!! Jana 31, syn 6 let 11.8.2000 9:39
***Re: Nechce,kakat na nočník!! Soňa 11.8.2000 13:34
****Re: Nechce,kakat na nočník!! Martina + Petřík 2a3/4 11.8.2000 21:5
*Re: Nechce,kakat na nočník!! Jana F. syn 3roky 11.8.2000 13:39

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.