| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít mateřskou dovolenou

Re: Mateřská

Účto, daně a jak na ně.... Trochu minipráce pro jednu úplně maličkou firmu, ale do toho se snažím pomáhat manželovi s jeho podnikáním - začal s pojišťováním, tak mu organizuji schůzky a tak... Ještě něco na závěr: ať si v práci trhnou nohou !!!! Byla jsem na tom obdobně a těch řečí - dvojčata a v dnešní době - nešlo by s tím něco dělat? Máš rozum? atd. atd. atd. Ujišťuji tě, že jakmile se Vám miminko narodí a bude-li manžel trochu fungovat - určitě po pracovišti prvních pár měsíců ani nevzdechneš a navíc - miminko to je něco úplně fantastického a nesrovnatelného (alespoň já to tak beru). Teď už kluci běhají a moc hezky brebentí, navíc napodobují cokoliv co podnikám - nejvíc je zajímá telefon a kalkulačka. Uvidíš sama jak je to super. Takže se neboj - zvládly to jiné - zvládneš to taky včetně porodu a ostatních věcí. Mám kamarádku, která moji další těhotnou přítelkyni povzbuzovala slovy:"Porod je hrozná věc, já už bych nerodila ani za nic apod." - Měla jsem chuť ji praštit. Z vlastní zkušenosti ještě dodám, že to šlo všechno daleko lépe, než jsem očekávala, takže držím palce a zbytečně se netrap. Ahoj někdy příště.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Mateřská Lenka, 32.týden 7.8.2000 14:44
*Re: Mateřská Milka (30), Kristýnka (6měsíců) 7.8.2000 16:17
**Re: Mateřská Lenka 8.8.2000 10:21
*Re: Mateřská Dana - dvojčata 18 měsíců 7.8.2000 22:6
**Re: Mateřská Lenka 8.8.2000 10:27
***Re: Mateřská Dana , 29 let , dvojčata 18 měsíců 8.8.2000 21:13
*Re: Mateřská Iva, Matýsek 4 měsíce 8.8.2000 22:16
*Re: Mateřská Helča /26/ holčička 20.dní 19.8.2000 21:33
*Re: Mateřská Markéta, 8měsíční Veronika 20.8.2000 20:54
*Re: Mateřská Zdenka + dcerka Zdenka 20mes 21.8.2000 0:47
**Re: Mateřská Lenka, 34 týden 21.8.2000 17:46

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.