| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plenky jednorázové

Re: Golfové hole - jaké koupit?

Na syna jsem měla obyčejne golfky za 1000 Kč. Od jeho 1,5 roku jsem je používala pořád. Moc toho nevydržely a brzy se rozpadly. Velice jsem litovala, že neměly polohovací záda. Teď na Míšu mám golfky s polohovacími zády, pevná záda i sedák, větší kola než klasické golfky a boudičku k tomu. Golfové hole jsou teleskopické (podle toho jak koukám po ulici na kočárky je teleskop určitou zárukou kvality). Kočátek se rozumně vejde do auta, složí do vlaku i meziměstského autobusu. Dá se dobře přenášet po schodech (ideální do metra). Já ho používám při celodenních výletech vlakem do Prahy od 6 měsíců. Golfky stály 4400 Kč i s košíkem pod kočárek a je to značka Cam Pretty Cross. Bohužel polstrování je dodáváno jen ve třech barevných kombinacích.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Golfové hole - jaké koupit? Jana, Týnka 1rok 31.7.2000 23:51
*Re: Golfové hole - jaké koupit? Radka, dva synové 3.8.2000 23:17
*Re: Golfové hole - jaké koupit? Monika (Vojta 3.75roku, Michalka 9 mesicu) 8.8.2000 11:7

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.