| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít mateřskou dovolenou

8.8.2000 10:21:27 Lenka

Re: Mateřská

Ahoj Milko,
díky za "duševní" podporu. Je to takové hloupé období. Nejhorší to bylo asi před měsícem. Břicho ještě nebylo moc velké, v práci mi přibyly pravomoci, nějak mě i začala víc bavit. Do toho pracuji ve firmě, která patří francouzům a francouzky jsou typické tím, že jdou po 2 měsících do práce. Tudíž každý bral automaticky, že se do konce roku znovu objevím v práci. Nepřála bych Ti vidět ty nechápavé pohledy...I přesto, že jsem byla zcela přesvědčena, že doma zůstanu, tak mi to vrtalo hlavou. Co pak budu dělat, za pár let po mě neštěkne ani pes, co když mě nikde nepřijmou....Pak jsem ale začala číst takovou pěknou knížku o výchově dětí, kdy autorka- psycholožka, žijící a pracující 23 let v Americe velice nedoporučuje systém hlídání dětí. Jde o to, že paní, která hlídá, tak hlídá, ale nedá dítěti to, co mu dá rodič...no to je na dlouhé povídání. Tak jsem se zase trochu uklidnila i když červíček maličko hlodá pořád. Teď jsem v práci ještě 3 týdny, ale je to jiné, už mě to tu ani trochu nebaví. Je těžké být motivován, když vím, že ani jeden projekt nedokončím a hlavně mám plnou hlavu výbavičky, porodu (trochu se bojím, ale to je asi normální), výchovy miminka atd. Do toho se v noci budím a mám takovéty sny, že už rodím a nevím co mám dělat....co všechno musím zařídit...atd., atd. Právě proto jsem se zkusila informovat přes Internet, protože když mě ještě každý straší, tak je to psychicky ještě hůře zvladatelné.
Lenka
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Mateřská Lenka, 32.týden 7.8.2000 14:44
*Re: Mateřská Milka (30), Kristýnka (6měsíců) 7.8.2000 16:17
**Re: Mateřská Lenka 8.8.2000 10:21
*Re: Mateřská Dana - dvojčata 18 měsíců 7.8.2000 22:6
**Re: Mateřská Lenka 8.8.2000 10:27
***Re: Mateřská Dana , 29 let , dvojčata 18 měsíců 8.8.2000 21:13
*Re: Mateřská Iva, Matýsek 4 měsíce 8.8.2000 22:16
*Re: Mateřská Helča /26/ holčička 20.dní 19.8.2000 21:33
*Re: Mateřská Markéta, 8měsíční Veronika 20.8.2000 20:54
*Re: Mateřská Zdenka + dcerka Zdenka 20mes 21.8.2000 0:47
**Re: Mateřská Lenka, 34 týden 21.8.2000 17:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.