| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

Re: O mě...

Ale já taky nejsem nějaký "vejlupek" všech ctností, akorát je klika, že mě péče o rodinu prostě baví, dělám to rád a mám z toho radost. A svojí ženu miluji a taky mě baví se s ní milovat a jí baví se milovat se mnou. Shoda náhod jako hrom. Když k tomu připočteme to, že jsme se seznámili na inzerát... Ale teď již k tomu sexu. Strach jsem neměl já, ale moje žena. Ona snila o vztahu s jinou ženou, celkem dost po té zkušenosti toužila a je pravda, že dívka se kterou se nakonec pomilovala, byla právě tím objektem, který tyto touhy a sny vyvolal. Možná, že kdybychom tu dívku nepotkali, že by moje žena nikdy neprojevila své tužby. Na mě bylo, abych mou ženu přesvědčil že nejde z mého pohledu o nevěru, že jí věřím a že se není čeho bát. Trochu tu svojí kočku už znám, takže vím, že i kdyby mezi ní a tou dívkou vzplál trvalejší vztah, že ten vztah bude existovat vedle jejich vztahů heterosexuálních a že tím nebude trpět ani naše rodina ani vztah té dívky k jejímu příteli. Nakonec to díky objektivním okolnostem příliš dlouho nevydrželo, holky to obrečely , ale to už je jiná věc, to sem nepatří. Samozřejmě, že jsme to se ženou řádně probrali a dospěli jsme k následujícímu: Prioritní je pro mojí ženu heterosexuální vztah. Nikoliv z důvodů společenských, ale z důvodů ryze sexuálních. Lesbický vztah je ovšem také pěkný a pokud by tomu náhoda chtěla a žena si našla nějakou přítelkyni tak prostě bude mít přítelkyni. Ovšem a teď cituji manželku, bude to přítelkyně, kamáradka na pokec a odreagování se od chlapů a pro příjemné chvíle milování, ale do rodiny a do vztahů s partnery ten vztah zasahovat nesmí. Já to vidím jako ideální.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
O mě... Michal, 32 let, syn 6 let, jedna manželka:-))) ) ) ) ) ) ) 6.8.2000 17:50
*Re: O mě... Monika 8.8.2000 9:19
**Re: O mě... Michal, 32 let, syn 6 let, jedna manželka:-))) ) ) ) ) ) ) ) 8.8.2000 9:58
***Re: O mě... Lucie 16.8.2000 9:15
****Re: O mě... Sara (vdana, bez miminek) 17.8.2000 10:38
*****Re: O mě... Lucie 17.8.2000 16:12
******Re: O mě... Petr-NYC 27.8.2000 21:15
*******Re: O mě... Eva 27.8.2000 22:8
*******Re: O mě... Dana 27.8.2000 22:31
********Re: O mě... Petr-NYC 30.8.2000 2:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.