| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Zajímavé tipy

Re: guma

Milá Radko,
poněkud matně si vzpomínám, že nejprve se muselo zakřičet pořadí skákajících a to "speciálním" pokřikem:"Prga, Druga, Třega...", tzn. skáču první, druhá, třetí podle počtu skákajících. Druhů skákaní asi bylo několik, ale já si vzpmínam na to základní, skákalo se snožmo a to z leva, nejprve se přeskočila levá, pak pravá guma, pak doprostřed, pak se vyskočilo ven, tak aby obě gumy zůstaly po přeskoku mezi nohama. To byl vlastně i závěr a my jsme ještě dělaly to, že jsme pravou nohu zahákli za obě gumy jakoby za kotník a zatáhli za ně směrem doprava, to byla taková tečka. "Prga" tak skákala do té doby, než skoky skazila, (chyba je dotek nohou gumy), pak nastupoval "Druga a Třega" a tak se to točilo dokola. Tahle jsem gumu před školou skákala já, a svým dopisem jste mi to docela hezky připoměla. Mnoho úspěchů a fantazie při skákání přeje Katka.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
guma Radka Uhrová(dcera 6,syn3) 4.8.2000 12:0
*Re: guma Katka V., 6 měsíc těhotenství 7.8.2000 9:27
*Re: guma Jana 7.8.2000 10:54
*Re: guma Lida Markova 8.8.2000 9:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.