| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

O mě...

Byl jsem zde "nařčen", že jsem marťan a posleéze jsem zachytil nějaké řeči o pozlátku, jako by se Monice ani nechtělo věřit, že jsem člověk z masa a kostí..:-))))) Takže vězte, že jsem celkem obyčejný chlap, ponožky a prádlo odhazuji v koulích kde mě napadne, jsem občas pěkně vzteklý a určitě by se našlo spousta dalších věcí, které by se mi daly vytknout. Ale do manželství jsem vstupoval s tím, že mám svou ženu rád, chci miminko a jsem hotov se přizpůsobit náročnému režimu nově založené rodiny. Mám své zájmy, koníčky a záliby, ale rodina má přednost. A že si se ženou tak rozumíme ? No, ušli jsme celkem slušnou cestu a naučili jsme se užívat života odle chuti, sex vnímáme jako hru a ne jako povinnost a celkem si nic neděláme z toho, že některé naše sexuální zvyklosti jsou obecně nazývány perverznostmi či jsou kvalifikovány jako úchylné. Máme se velmi rádi a to nám velmi pomáhá. Naše manželství prošlo několika fázemi ve kterých bylo třeba řešit různé problémy, takže proto mám tu odvahu radit, dost jsem toho už prožil. Tak, takhle je to snad nezávadné:-)))
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
O mě... Michal, 32 let, syn 6 let, jedna manželka:-))) ) ) ) ) ) ) 6.8.2000 17:50
*Re: O mě... Monika 8.8.2000 9:19
**Re: O mě... Michal, 32 let, syn 6 let, jedna manželka:-))) ) ) ) ) ) ) ) 8.8.2000 9:58
***Re: O mě... Lucie 16.8.2000 9:15
****Re: O mě... Sara (vdana, bez miminek) 17.8.2000 10:38
*****Re: O mě... Lucie 17.8.2000 16:12
******Re: O mě... Petr-NYC 27.8.2000 21:15
*******Re: O mě... Eva 27.8.2000 22:8
*******Re: O mě... Dana 27.8.2000 22:31
********Re: O mě... Petr-NYC 30.8.2000 2:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.