| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

3.8.2000 20:59:48 Andrea, Vašík

Re: Usínání

To s tou láhví v pubertě asi bude hrozit i nám, protože Venoušek už pomalu začíná chápat, že maminky se po dvou vypitých prsíčkách už nedočká. Bere zavděk i lahví s vodou v rukou tatínka a (nechci to zakřiknout)můj odchod ho sice pořád vytáčí na nejvyšší možnou míru, ale teď ani ne po týdnu usíná právě díky tomu už při první návštěvě. Doufám, že mu to vydrží, protože chci začít po prázdninách chodit cvičit, a to bych nemohla pokud bych věděla, že beze mne neusne. Přes to, že mi ho je samozřejmě líto, to má dvě pozitivní stránky, manžel prohlásil, že si připadá konečně taky důležitý při jeho výchově (přes den nemá skoro žádný čas) a je vždycky pyšný jak se mu ho podařilo uspat i beze mě. Vašíček snad konečně pochopil, že stejně důležitý jako maminka je i tatínek a já v té době můžu být jako skoro každý večer být "přisátá na Rodině". Andrea
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Usínání Andrea, Vašík 1.8.2000 20:8
*Re: Usínání Mirka (28), holčička 6.měsíců 2.8.2000 0:43
**Re: Usínání Lenka, 7 mesicni Eliska 2.8.2000 21:37
***Re: Usínání Andrea, Vašík 3.8.2000 20:59
*Re: Usínání Jana, Týnka 12 měsíců 2.8.2000 23:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.