| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Re: KLÁRA-VYSVÉTLENÍ

Ahoj Kláro,
musím se přiznat, že ti nezávidím tvoji situaci. Musí to být hrůza. Nevím ale, jestli bych dokázala být tak tvrdá. Na druhou stranu si zase nedovedu představit to, co ti provedl on. Ono se to vůbec takhle hezky komentuje a radí, když v tom člověk není zainteresován. Každopádně držím palce, abyste všichni tři dobře dopadli. Musím se ale přiznat, že nejvíc ze všeho mě fascinuje, jak horečnatě sháníš výbavičku. Já byla až do 30. týdne tak pověrčivá, že jsem neměla koupené skoro vůbec nic. Jenom postýlka po malém bráchovi byla připravená u našich a také starší kočár do začátku. Když mě v 21. týdnu zavřeli na dva týdny do Motola a až do konce jsem se děsila, jestli mimčo vůbec budu mít, byla jsem za svou "nepřipravenost" hodně ráda. Nechci tě ale strašit, věřím, že ti všechno dobře dopadne. Buď tedy v pohodě a užívej si těhotenství. Co se týká vašich problémů, myslím, že pokud to mezi vámi alespoň za něco stojí, tak mimčo z vás udělá jiné lidi a hlavně rodinu.
ahoj Milka
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
KLÁRA-VYSVÉTLENÍ Klára(17.týden) 3.8.2000 13:42
*Re: KLÁRA-VYSVÉTLENÍ Eva 3.8.2000 14:0
*Re: KLÁRA-VYSVÉTLENÍ Milka, dcera skoro 6 měsíců 3.8.2000 15:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.