| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

1.8.2000 20:08:53 Andrea, Vašík

Usínání

Tak už zase potřebuji poradit! Vašíkovi bylo tento týden půl roku, má už dva spodní zuby a k tomu navíc asi před měsícem začaly problémy s usínáním. Dala jsem na rady z "Rodiny" a knih a ještě víc pro něj zpřehlednila večerní režim. Kolem 19.00 hodin koupání, nakojim ho z obou prsů, pak krásně klidného položím do postýlky, zazpívám pokaždé tři stejné ukolébavky při kterých ho hladím po hlavičce, má u sebe oblíbené látkové chrastítko, dám mu pusu na čelo, popřeji dobrou noc a jen co přivřu za sebou dveře to začne. Naprosto hysterický ryk. Pokud bych se stále vracela a konejšila ho u prsu, tak by usnul, ale to si nechci zavádět. Známí mě straší hodinovým uspáváním a taky nemusím být pořád doma. Takže nastupuje manžel, který tam chodí po 5min. intervalech. Venda však koukne ke dveřím kdo jde a když uvidí tátu ječí chudáček dál. Na další návštěvě dostane čajík a asi po půl hodině je už tak zmožený, že vezme za vděk i tátou a pravděpodobně únavou usne. Rve mi to srdce, ale muž mě asi správně říká, že je to první výchovný bod, který bychom měli vyhrát. Myslíte, že to děláme dobře? Jinak nejsme žádní Herodové, přes den je to nejhodnější miminko na světě, co se na každého směje.
Andrea
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Usínání Andrea, Vašík 1.8.2000 20:8
*Re: Usínání Mirka (28), holčička 6.měsíců 2.8.2000 0:43
**Re: Usínání Lenka, 7 mesicni Eliska 2.8.2000 21:37
***Re: Usínání Andrea, Vašík 3.8.2000 20:59
*Re: Usínání Jana, Týnka 12 měsíců 2.8.2000 23:14

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.