| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

Re: Nevím si rady, prosím poraďte

Ahoj,
tenhle problem velmi dobre znam.
K svatbe (rok zpatky) jsme napriklad dostali nasteny telefon do kuchyne. Dlouho, velmi dlouho jsem manzela prosila a upominala, aby mi to pripojil. Az k nam jednou prisel na navstevu jeho kamarad elektrikar, ktereho jsem pozadala o radu, co a jak mam sama koupit a jak to zapojit. Muj milacek se zrejme zastydel, protoze nez jsem to stihla vsechno sehnat, tak to zapojil do dvou dnu sam.
Oba pracujeme, oba chodime domu vecer (on nekdy i drive), bydlime v byte, kde prilezitost k ryze muzske praci je minimalni, takze uz kdyz jsme spolu zacali chodit tak se urcili pravidla, jako napriklad: kdo vari nemyje nadobi, manzel vzdycky luxuje nebo treba ja vyzehlim ale on sparuje a slozi ponozky a drobotinu atd.
Zatim to docela dobre funguje i po triletem vztahu.

Stana
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Nevím si rady, prosím poraďte Jana, zatím bezdětná 28.7.2000 8:53
*Re: Nevím si rady, prosím poraďte Olga, syn 4 roky 28.7.2000 9:24
*Re: Nevím si rady, prosím poraďte Lenka (26) 28.7.2000 9:33
*Re: Nevím si rady, prosím poraďte Stáňa B. , vdaná, bezdětná 31.7.2000 15:27

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.