| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

30.7.2000 13:18:53 Tereza, 23, svobodná

Re: Nevěra - co s tím?

Zdravím všechny a hlavně ty, kteří mi odpověděli.

Petro,
zase tolik pochopení pro zálety svého přítele nemám, spíš jen tu trpělivost, která mě nedávno ale přešla. A taky jsem se dřív bála začít do toho "šťourat", aby se se mnou hned nerozešel, což byla chyba. Odejít už jsem chtěla dokonce několikrát, ale ono to nešlo. Mám ho prostě moc ráda a když jsme spolu, je mi s ním přesto všechno pořád krásně.

Dano,
nemyslím si, že je to "proutník z profese", protože: 2 roky (kolem jeho 20ti let) žil dobrovolně v komunitě, kde byl jakýkoli styk se ženami mužům zakázán (i slovní kontakt),odešel odtamtud z jiných důvodů. Potom žil 2 roky se svou přítelkyní, rozešli se, protože začala studovat vysokou a bydlela až v Brně. Potom žil další 2 roky s jinou ženou a jejím dítětem a líbilo se mu to (proč se rozešli nevím, ale pro něj to jsou nepěkné vzpomínky). O rodinném životě má dost jasné představy, se kterými se dokonce ve většině shodujeme.
Když jsme spolu začali chodit, oba jsme se shodli na tom, že to nebudeme považovat za "závazný" vztah v tom smyslu, že se nikdo z nás ještě nechce usadit a mít rodinu atd. Prostě spolu budeme jen chodit, což ale neznamená, že mě bude podvádět. A taky jsem mu to řekla a on souhlasil, že tak si to taky představoval Ale prý jsem byla vždycky dlouho pryč...(výmluvy, co?)
Špijónit se opravdu nemá a taky jsem mu řekla, že se za to stydím, ale že jsem byla už tak zoufalá, že jsem vlastně vnitřně potřebovala tu poslední hořkou kapku, aby můj pohár trpělivosti konečně přetekl a abych se odvážila něco dělat.

Moniko,
vážně se z takové situace nemůže ani nevěrník poučit? Když jsem s ním tenkrát mluvila, vypadal tak zoufale, jak jsem ho ještě neviděla. Nejvíc se bál o mě, jestli se z toho nesesypu a že prý nechtěl, aby se tohle stalo, ale tak nějak to vyplynulo ze situace a on už nevěděl co s tím a setrvačností to nechal běžet dál, až to prasklo. Možná se bál to řešit, ať se vyřeší "samo". V tom případě je to spíš pěknej srab (a taky jsem mu to řekla) ale lepší takovej zbabělec, kterej to už nikdy neudělá, než se sním rozejít. Třeba jenom protě hledá tu pravou, bohužel jaksi ne popořadě, ale zároveň...

Michale,
tlačítko EJECT nechám zatím napokoji, než se ten můj "dáreček" vrátí. Jednak jsem mu to slíbila, ale hlavně si o tom s ním chci popovídat. Tentokrát se už bát nebudu a pěkně to s ním proberu, ať si vypadá sebenešťastnějc. Má co chtěl, tak ať mi to teda pěkně vysvětlí a zapotí se. Pokud uznám, že je fakt nepolepšitelnej, tak se asi konečně katapultuju... Snad :(
Třeba se nakonec rozhoupe a dopadne to dobře.

Pro všechny:
Ještě jsem vám neřekla, že je to o to horší, že pracuju v jeho společnosti a přebrala jsem od něj spoustu úkolů, protože to už sám nestíhal dělat. Takže až přijede, budeme se zase často vídat. Príma, co?
Ta jeho druhá nevěra (Chorvatsko) je zatím nejistá, ale dost pravděpodobná. S oběma těma holkama se znám, ale ony netuší, že s mým přítelem chodím a ne že jen pracuju u něj (hrajeme před cizíma lidma divadýlko "my spolu nic nemáme", který ale poslední dobou před odjezdem ON sám začal porušovat a celá společnost o nás ví, jenom okolí ne).

Díky moc všem, moc jste mi náladu sice nezvedli, ale na to jsem byla připravená a taky jsem si díky vám trochu urovnala myšlenky.Napíšu vám, jak se to vyvíjí dál,pokud se něco stane,jo?

Tereza



Odpovědět
Průběh diskuze (20 názorů)
Nevěra - co s tím? Tereza, svobodná, 23 28.7.2000 18:49
*Re: Nevěra - co s tím? Dana , 29 let , dvojčata 18 měsíců 29.7.2000 20:41
*Re: Nevěra - co s tím? Monika 29.7.2000 20:46
**Re: Nevěra - co s tím? Táňa 30.7.2000 13:48
***Re: Nevěra - co s tím? Monika 30.7.2000 17:44
****Re: Nevěra - co s tím? Dana , 29 let , dvojčata 18 měsíců 31.7.2000 21:35
*Re: Nevěra - co s tím? Michal, 32 let, syn 6 let, jedna manželka:-))) ) 29.7.2000 22:49
**Re: Nevěra - co s tím? Tereza, 23, svobodná 30.7.2000 13:18
***Pro Terezu Monika 30.7.2000 17:55
****Re: Pro Terezu Tereza, 23, svobodná 31.7.2000 14:58
***Re: Nevěra - co s tím? Michal, 32 let, syn 6 let, jedna manželka:-))) ) ) 30.7.2000 19:27
****Re: Nevěra - co s tím? Tereza, 23, svobodná 31.7.2000 14:36
*****Re: Nevěra - co s tím? Radka, 24 let, bezdětná 31.7.2000 16:1
***Re: Nevěra - co s tím? Lucie (23) 31.7.2000 14:56
****Pro Lucku Tereza, 23, svobodná 31.7.2000 15:22
*****Re: Pro Lucku Lucie 31.7.2000 15:36
******Re: Pro Lucku Tereza, 23, svobodná 31.7.2000 15:54
*******Re: Pro Lucku Lucie 31.7.2000 16:34
***Re: Nevěra - co s tím? Dana , 29 let , dvojčata 18 měsíců 31.7.2000 21:29
*Re: Nevěra - co s tím? Petra 1.8.2000 10:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.